Sūduvos VVG
Prisijungimas

NAUJIENOS

2014 metų valstybės paramą gaus Antanavo, Bagotosios ir Agurkiškės bendruomenės

2014-07-15


2014 metų valstybės paramą gaus Antanavo, Bagotosios ir Agurkiškės bendruomenės

2014 m. kaimo bendruomenės ir jų asociacijos ypač aktyviai teikė projektus gauti valstybinę paramą. Paramos paraiškos buvo renkamos nuo kovo 28 d. iki gegužės 2 d. Programos ,,Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras užregistravo 416  paramos paraiškų iš 50 Lietuvos rajono savivaldybių. Atlikus vertinimą Kazlų Rūdos savivaldybėje finansavimą gavo Antanavo, Bagotosios ir Agurkiškės kaimo bendruomenės. 

Iškilimingai atidarytas senasis Antanavo dvaro parkas

2014-07-15


Iškilimingai atidarytas senasis Antanavo dvaro parkas

Liepos 12 d. Antanavo bendruomenės aktyvas vis dairėsi į dangų. Nors rytas geru oru nedžiugino, tačiau šventės pradžioje lietus nustojo ir pasirodė ilgai laukta saulė. Ši diena buvo neeilinė Antanavo bendruomenei. Baigtas įgyvendinti Sūduvos VVG strategijos „Sūduvos krašto kaimo gyventojų gyvenimo kokybės  gerinimas“ I  prioriteto „Kaimo vietovių infrastruktūros gerinimas ir amatų plėtros skatinimas“ 1.1. priemonės „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ projektas „Buvusio Antanavo dvaro parko tvarkybos darbai“ ir iškilmingai atidarytas senasis dvaro parkas.

Slovakijos partnerių viešnagė

2014-07-14


Slovakijos partnerių viešnagė

Liepos 10-14 dienomis Sūduvos VVG lankėsi tarptautinio projekto "Šiaurės Estijos Harju, Lietuvos Sūduvos, Lenkijos KOLD ir Slovakijos Spiš regionų turizmo plėtra panaudojant vietos išteklius"  Slovakijos partnerių delegacija. Jie liepos 11 dieną lankė Sūduvos VVG įgyvendintus projektus, o liepos 12 d. lankėsi Bagotosios bendruomenėje ir dalyvavo Antanavo dvaro parko atidarymo iškilmėse. Išsiskyrėme su partneriais ne ilgam, nes liepos 24-28 dienomis Sūduvos VVG delegacija išvyks į Slovakiją, kur įvyks visų partnerių susitikimas ir baigiamųjų projekto veiklų aptarimas