Sūduvos VVG
Prisijungimas

NAUJIENOS

Gera žinia iš Nacionalinės mokėjimo agentūros

2014-12-18


Gera žinia iš Nacionalinės mokėjimo agentūros

2013 metais IV kvietimo teikti vietos projektų paraiškas metu, buvo surinkta projektų, kuriems nepakako finansavimo ir jie pateko į rezervinių projektų sąrašą. Daugelis jau buvo praradę viltį, kad lėšų bus skirta. 2014 m. gruodžio mėn. 16 d. iš  Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Lietuvos Žemės ūkio ministerijos Sūduvos VVG gavo raštą „Dėl rezervinių vietos projektų tvirtinimo“ , kuriuo buvo patvirtinti 6 vietos projektai ir jiems skirtas finansavimas.

Bendruomenės pasidžiaugė nuveiktais darbais

2014-12-18


Bendruomenės pasidžiaugė nuveiktais darbais

Gruodžio 16 d. Kazlų Rūdos kaimo bendruomenės rinkosi apžvelgti 2014 metų nuveiktus darbus. Renginio svečiai buvo LR Seimo narys Donatas Jankauskas, Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, mero pavaduotoja Ramutė Vinikienė, Kazlų Rūdos administracijos direktorius Valdas Kazlas, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Judita Simonavičienė, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė. Renginio metu buvo apžvelgti įgyvendinti projektai, vykdoma kaimo bendruomenėse socialinė veikla bei įteikti darbuotojams ir savanoriams kalėdiniai suvenyrai.

 

Bagotojoj Kalėdinė mugė

2014-12-17


Bagotojoj Kalėdinė mugė

Gruodžio 7 d. popietę Bagotosios moterų klubas "Žiburys" sukvietė visus, neabejingus mūsų tautos etniniai kultūrai, liaudies menui bei rankdarbiams, į Kalėdinę mugę jaukiai pasibūti, pabendrauti. Pirmiausiai visi sugužėjusieji, buvo pavaišinti karšta arbata ir gardžia koše. O salės viduje su rankų darbo gaminiais įsikūrė vietos meistrai. Buvo galima parduoti, pirkti, mainyti, dovanoti ar sudalyvauti loterijoje be pralaimėjimų.