Sūduvos VVG
Prisijungimas

NAUJIENOS

Kaimo bendruomenės mokėsi viešųjų erdvių apželdinimo

2014-04-22


Kaimo bendruomenės mokėsi viešųjų erdvių apželdinimo

Sūduvos VVG balandžio 18 d. Antanave surengė seminarą "Veišųj erdvių apželdinimas" . Šis seminaras buvo vykdomas pagal projektą "Sūduvos VVG administracijos ir potencialių projektų pareiškėjų profesionalumo gebėjimų ugdymas, aktyvumo skatinimas ir telkimas vietos plėtros strategijos įgyvendinimui“. Seminarą vedė Kauno miškų ir aplinkos inžinierijos kolegijos dėstytojos Valdutė Varnaitė- Milaknienė ir Ingė Auželienė. 

Dėkojame už Jūsų gerumą

2014-04-17


Dėkojame už Jūsų gerumą

Antanavo bendruomenė jau ne pirmus metus dalyvauja respublikinėje LPF Maisto bankas akcijoje.  Visoje Lietuvoje akcijos "Maisto bankas" parduotuvių lankytojai paaukojo maisto už daugiau kaip 1 milijoną litų. Antanavo bendruomenės centro darbuotojos su vaikų dienos centro lankytojai parduotuvėje IKI surinko maisto produktų 70,424 kilogramo. Nuoširdžiai dėkojame visime aukojusiems.

Kviečiame į seminarą "Viešųjų erdvių apželdinimas"

2014-04-14


Kviečiame į seminarą

Sūduvos VVG įgyvendindama projektą "Sūduvos VVG administracijos ir potencialių projektų pareiškėjų profesionalumo gebėjimų ugdymas, aktyvumo skatinimas ir telkimas vietos plėtros strategijos įgyvendinimui“ kovo 18 d. Antanavo bendruomenės centre organizuoja mokymus "Viešjų erdvių tvarkymas". Seminaro pradžia- 9 val. Seminarą ves Kauno miškų ir aplinkos inžinierijos kolegijos dėstytojos Valdutė Varnaitė- Milaknienė ir Ingė Auželienė.


2014-04-08
Padėka