Sūduvos VVG
Prisijungimas

NAUJIENOS

Antanave įvyko 13-tas paramos koncertas, skirtas vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

2014-11-25


Antanave įvyko 13-tas paramos koncertas, skirtas vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis

Antanave lapkričio 23 d. jau tryliktąjį kartą skambėjo paramos koncerto "Linksmoji armonika" finalinė daina. Džiaugiamės, kad šiais metais tiek scenoje dalyvių, tiek salėje žiūrovų buvo pilna. Nuoširdžiai dėkoju kolektyvams, kurie nemokamai ne tik koncertavo, bet ir savo transportu atvažiavo. Dėkoju Bagotosios, Ąžuolų Būdos, Višakio Rūdos, Jankų, Agurkiškių, Plutiškių bendruomenėms, Kazlų Rūdos futbolo klubui "Šilas", kurie prisijungė prie šios kilnios akcijos. Dėkoju merui Vytautui Kanevičiui, mero pavaduotojai Ramutei Vinikienei, tarybos nariams Aidui Vaišnorai, Mildai Vidai Klimienei, Antanavo seniūnui, Antanavo pagrindinės mokyklos moksleiviams ir kolektyvui už dovanas sergantiems vaikams.

Bagotojoje protų kovos saugaus eismo tema

2014-11-25


Bagotojoje protų kovos saugaus eismo tema

Kiekvienas pilietis susiduria su eismu. Nesvarbu, ar jis vaikas, ar paauglys, suaugęs ar jau pagyvenęs, vyras ar moteris. Kiekvienas yra eismo dalyvis. Tad bandant stabdyti avaringumą, nekultūringą elgesį kelyje, Bagotojoje vyko Protų kovos saugaus eismo tema. Tai jau septintasis, baigiamasis renginys iš  visus metus trunkančio projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse“.

Socialinio verslo mokymai

2014-11-24


Socialinio verslo mokymai

Lapkričio 18 dieną Antanave Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu viešoji įstaiga „Mokslo parkas“ organizavo socialinio verslo mokymus. Mokymus vedė lektorius, koučingo specialistas, verslų kūrėjas Andrius Olechnovičius. Seminaras buvo skirtas NVO atstovams, kurie vykdo ar norėtų vykdyti socialinį verslą. Mokymu metu buvo pristatyti socialinio verslo principai, gerosios patirties pavyzdžiai, socialinių paslaugų teikimo praktika ir galimybės. Seminaras buvo labai naudingas ir įdomus. Tikime, kad daugelis bendruomeniečių įgytas žinias galės pritaikyti praktiškai.