Sūduvos VVG
Prisijungimas

NAUJIENOS

Aptartos bendradarbiavimo galimybės su Gruzija

2014-10-30


Aptartos bendradarbiavimo galimybės su Gruzija

Spalio 17-20 dienomis  Sūduvos VVG pirmininkė drauge su Kazlų Rūdos savivaldybės delegacija lankėsi Gruzijos Oni miestelyje. Dar rugsėjo mėnesį Kazlų Rūdoje buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su šiuo kurortiniu miesteliu Gruzijos kalnuose. Partnerių kvietimu vykome į pirmąją jų miestelio šventę. Lietuvos ambasados ir vietos verslininkų dėka įrengta kompiuterinė klasė su internetu, kurios atidarymo šventėje teko garbė ir mūsų delegacijai dalyvauti.

Tauragės VVG atstovų vizitas

2014-10-28


Tauragės VVG atstovų vizitas

Rudenišką spalio devintosios rytą Tauragės rajono potencialūs vietos projektų vykdytojai vyko į Sūduvos VVG. Šis kvalifikacijos kėlimo renginys finansuojamas iš Tauragės rajono VVG vykdomo projekto „Mokykimės ir dirbkime kartu“ (projekto sutarties Nr. 4PV-KT-10-1-000228), kuris įgyvendinamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programą. Išvykos tikslas - išgirsti, padiskutuoti, pasidalinti patirtimi, savo akimis pamatyti, kaip tvarkosi sūduviai, kaip jiems sekėsi įgyvendinti VVG strategijos remiamus projektus, kaip ir kuo gyvena šio lygumų krašto bendruomenės.

Bendri tikslai vienija organizacijas

2014-10-28


Bendri tikslai vienija organizacijas

Siekiant skatinti Kazlų Rūdos bendruomenės gyventojus gatvėse ir keliuose elgtis saugiai ir atsakingai, sudaryti sąlygas įsitraukti į kelių eismo taisyklų pažeidimų, nelaimingų atsitikimų prevenciją bei ieškoti būdų kurti saugią aplinką gatvėse ir keliuose, plėtoti policijos pareigūnų, bažnyčios, bendruomenės ir tarpinstitucinį bendradarbiavimą, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariatas spaliolapkričio mėnesiais vykdo prevencinę priemonę „Spindulį tau nešu“.

2014-09-29
Būkime matomi