Erasmus projekto „Tvarus mobilumas- tvari bendruomenė“ dalyviai iš Airijos, Danijos ir Lietuvos priėmė Ispanijos partnerių pasiūlytą iššūkį- 25 km dviračiu. Šeštadienio rytą išvykome pasižvalgyti po Corella miesto apylinkes. Žygio dalyviai dalyvavo parko sodinimo talkoje bei dalyvavo poilsio vietos atidaryme, kurioje iš LEADER programos lėšų įrengta paukščių stebėjimo vieta. Atidaryme dalyvavo miestelio Meras, nemažai spaudos ir televizijos atstovai bei projekto partneriai. Visoje dviračių trasoje yra įrengtos nuorodos, poilsiui skirtos vietos ir viešinimo lentos.

Įdomus faktas tai, kad visos poilsiavietės įrengtos iš perdirbto plastiko. Jį rūšiuoja vietos gyventojai, vėliau savanoriai sukrauna į maišus ir vežama į 9 km nuo miestelio esančią perdirbimo įmonę, iš kurio sugrįžta parko suoliukais, šiukšliadėžėmis ar nuorodų stulpais. Tai puikus pavyzdys kaip tausojant gamtą tvarkoma infrastruktūra. 


Gegužės mėnesį Sūduvos VVG planuoja organizuoti dviračių žygį maršrutu Kazlų Rūda- Ežerėlis. Sekite informaciją, netrukus paskelbsime registraciją. 
Mums yra ko pasimokyti. 
Reda Kneizeviciene