Kazliškių bendruomenė 2019 m. pateikusi projekto paraišką, susijusią su infrastruktūros sutvarkymo darbais, buvo viena iš nedaugelio bendruomenių patekusių į rezervinių projektų sąrašą, kurių įgyvendinimui skirta parama.

  Nedidelis Kazlų Rūdos savivaldybės kaimas Kazliškiai, rodos, niekuo nesiskiria nuo kitų aplink esančių kaimų, bet jis turi vieną dalyką, ko kiti neturi. Tai – scena. Įspūdingo dydžio ir architektūros lauko estrada kaime atsirado dėl festivalio „Bardų naktys“. Šis renginys – kaimo vizitinė kortelė. Gautas finansavimas projekto „Rekreacinės ir poilsio erdvės įrengimas Kazliškiuose“ Nr. NPKB-19-V-53 įgyvendinimui leidžia sukurti poilsio ir rekreacijos erdvę, įkuriant bendruomenės parką Kazliškiuose bei atlikti scenos įrenginio tobulinimo darbus uždengiant
medinėmis dailylentėmis tris atvirus šonus.

  Bendras projekto biudžetas 5510,00 Eur, iš kurių – 5000,00 Eur sudaro paramos lėšos, 510,00 Eur. – Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos dalinio finansavimo lėšos.

  Atlikus projekte numatytas veiklas bendruomenė dalinai apsaugojo savo turtą – sceną, turi saugią uždarą erdvę nuo vėjo ir lietaus organizuoti įvairius susirinkimus, renginius. Įrengtas naujas bendruomenės parkas pagerino vietovės įvaizdį, scena gražiau įsiliejo į bendrą kaimo aplinką, atsirado nauja poilsio ir rekreacijos erdvė. Atlikus scenos patobulinimo darbus atlikėjai dalyvaujantys renginiuose bus apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų, kurių neįmanoma numatyti iš anksto. Renginių lankytojai galės patogiai stebėti pasirodymus iš naujai įrengto bendruomenės parko.

LĖŠAS PROJEKTUI ĮGYVENDINTI SKYRĖ