Gruodžio 16 dieną Antanavo kultūros namuose vyko Padėkos renginys, skirtas Mažosios Lietuvos Kultūros sostinės uždarymui ir šios estafetės perdavimui Marijampolės savivaldybės Liudvinavo seniūnai. Renginio svečiai buvo Vilniaus miesto Pavilnio bendruomenės pučiamųjų orkestras „Pavilnio JD brass Band Pavilnys“. Gaila, kad dėl ligų negalėjo atvykti pramoginių šokių kolektyvas iš Vilniaus miesto Šeškinės bendruomenės, bet tikime juos pamatyti kitais metais.
Renginio metu buvo apžvelgta 2018 metų renginiai, padėkota rėmėjams ir savanoriams, kurie visus metus padėjo talkose, aktyviai dalyvavo renginiuose. 
Ko gero nieko nestebino, kad renginys nesulaukė valdžios susidomėjimo. Ji visus metu ignoravo mūsų renginius. Mes per daug neliūdime dėl to, nes renginius darėme ne dėl politikų, o dėl savo garbingo titulo ir savo bendruomenės narių ir svečių. Renginyje dalyvavo nuolatiniai mūsų dalyviai – tarybos nariai Aidas Vaišnora ir Ramutė Vinikienė, bei svečiai iš Višakio Rūdos. Dėkojame jiems, kad rado laiko mūsų bendruomenei. 
Esame be galo dėkingi visiems , kurie savo auka, patarimu ar kritika prisidėjo prie 2018 metų renginių ciklo. Antanave kultūrinis gyvenimas tikrai nesustos. Bendruomenė jau pradėjo paruošiamuosius darbus Smetoninėms Antaninėms Antanave surengti. Pateiktas Kultūros meno tarybai projektas, kuriame numatyta 2019 metais birželio 15 dieną Antanave surengti Šimtmečio Smetonines Antanines. Po Naujų metų jau prasidės Antanų registracija. 
Linkime kuo geriausios kloties Liudvinavui. Matant norą bendradarbiauti seniūnijai, vietos bendruomenei, parapijai ir Marijampolės savivaldybei, tikime, kad jiems viskas pasiseks puikiai. Mes būtinai aplankysime juos įvairių renginių metu. 
Antanavo bendruomenės Mažosios Lietuvos kultūros sostinės koordinatorė Reda Kneizevičienė