Sūduvos VVG kartu su Ispanijos, Airijos ir Danijos partneriais įgyvendindama ERASMUS+ projektą „Tvarus mobilumas- tvari bendruomenė“ skelbia iniciatyvą “Nesijausk vienišas“. Reaguojant į šiandieninę situaciją pradėjome burti e-savanorių komandą, prisijungdami prie kitų Lietuvoje vykstančių pilietinių iniciatyvų. Ne paslaptis, kad ypač vyresnio amžiaus asmenys vis dar nedrąsiai naudojasi informacinėmis technologijomis, bendrauja socialiniuose tinkluose ar naudojasi e-paslaugomis. Suburta e-savanorių komanda pasiruošusi kantriai padėti perprasti informacinių technologijų subtilybes, ypatingą dėmesį skiriant senjorų įsitraukimui. Atkreiptinas dėmesys, kad jokie asmenų duomenys nebus kaupiami, vyks tik konsultacija kaip pačiam viską atlikti.

Iniciatyva „Nesijausk vienišas“ turi dar vieną pagalbos kryptį.  Dėl paskelbto karantino šalyje ženkliai ribojamas socialinis gyvenimas,  namuose tenka praleisti ypač daug laiko. Kad šis laikas neprailgtų, kviečiame bendrauti su mūsų e-savanorių komanda, kurių šūkis – „Pasidalintas skausmas dvigubai sumažėja, o pasidalintas džiaugsmas – dvigubai padideja“. Jeigu jautiesi vienišas ar reikalinga pagalba- tiesiog kviečiame drąsiai rašyti facebook paskyroje „Nesijausk vienišas“, dalintis savo mintimis, džiaugsmais ir rūpesčiais. Juk kartais šiltas pabendravimas, išsikalbėjimas padeda pasijusti geriau.

Jeigu svarstai, ką naudingo galima nuveikti karantino sąlygomis, prisijunk prie komandos, dalinkimės patirtimi, padėkime vieni kitiems.  Juk daryti darbus yra gera. Kviečiame registruotis savanorius, kurie norėtų save išbandyti šioje veikloje.  Registracijos anketą galima rasti- https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzPbeJDSH5Rlkv7TVZ7XXaOkeFtqOqoHDCXlPHs5z3pfv8iA/viewform?fbclid=IwAR39w5sDFc_g_4nWZJTKZ46C0tlzCZdEW-f0G28M7t2Q0ITfYQomNIOvL8M

Visi užsiregsitravę bus pakviesti į atskirą grupę, kurioje dalinsimės darbais, patirtimi ir bendrausime. Visų savanorių laukia mažos dovanėlės.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės  el.paštu: redaknei@gmail.com, tel. 861121453

Projekto savanorė, paskyros „Nesijausk vienišas“ administratorė Reda Kneizevičienė (https://www.facebook.com/groups/200550814600440/)