Sūduvos vietos veiklos grupė sausio 11 dieną organizavo padėkos šventę savanoriams ir tarptautinio ERASMUS+ projekto pristatymą. Renginio metu buvo pristatyta projekto veiklos, pristatyti Ispanijos, Airijos ir Danijos partnerių inciatyva „Dviratį minu- senjorą vežu“. Jau kovo mėnesį pirmieji projekto savanoriai išvyks susitikti su projekto partneriais į Ispaniją. 
Šventės metu buvo įteiktos bendruomenėms nominacijos, apdovanoti 2018 metais tapę bendruomenių pirmininkai. 
2018 metų nominacijos:
Bendruomenė- mokykla – Sasnavos bendruomenė
Šimtmečio balsai – Ąžuolų Būdos kaimo bendruomenė
Saugiausia bendruomenė – Jūrės kaimo bendruomenė
Metų duetas – Gudelių kaimo bendruomenė
Bendruomenė- rekordininkė – Puskelnių kaimo bendruomenė
Bendruomenė kviečianti sugrįžti – Bebruliškės kaimo bendruomenė 
Už paslėptus talentus – Jankų bendruomenė
Už bendruomenišką partnerystę -Bagotosios bendruomenė
Šimtmečio bendruomenė- Antanavo bendruomenė 
Bendruomenių urėdas – Ričardas Martinkus
Kultūros šaukliai- Plutišių bendruomenė
Kiekviena bendruomenė parengė savo pristatymą. Jankai pristatė spektaklį „Draugiškas teismas“, Ąžuolų Būda- humoro grupę „Yla“, Bagotoji- savo jaunąsias šokėjas ir muzikantus, Puskelniai- pasakėčią ir šių metų simbolį- paršelį, Antanavas ir Gudeliai surengė visiems linksmus vakarėlio žaidimus.
Visos bendruomenės varžėsi viktorinoje „Pažink kaimyną“, kurioje geriausia sekėsi Bebruliškės komandai.
Turime viltį, kad tokie padėkos renginiai taps tradiciniu ir kasmet nutilus kalėdiniam šurmuliui sukvies vietos bendruomenes apžvelgti prabėgusius metus bei drauge pasilinksminti. 
Labai gražus sutapimas, kad šis renginys vyko tarptautinę žodžio AČIŪ dienai. Gaila, bet bendruomenių savanoriai labai mažai girdi šį žodį iš politikų lūpų ar net savo bendruomeniečių. Džiaugiamės, kad bent Sūduvos VVG vardu galėjome jiems tai pasakyti, nes bendruomeninė veikla be savanorystės tiesiog neįmanoma. Visiems bendruomenės savanoriams pagerbti šventės metu Antanavo dangų nušvietė šventiniai fejerverkai. 
Dėkojame Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių asociacijos pirmininkui Ričardui Martinkui už dovaną visoms bendruomenėms- lesyklėles. Jo palinkėjimas buvo, kad visi matytume, ne tik žmones, bet ir aplink supančią aplinką. Manau, kad bendruomenių centrų prieigas papuoš šios lesyklėlės, kurios netruks gėrybių paukšteliams. 
Dar kartą norisi visiems, kurie aktyviai dalyvauja vietos bendruomenių veikloje padėkoti už savanorišką darbą vardan savo bendruomenės narių gerovės. 
Reda Kneizevičienė
Sūduvos VVG pirmininkė