2019 06 24-29 d. vyko tarptautinio Erasmus+ projekto “Tvarus mobilumas – tvari bendruomenė” partnerių susitikimas Airijos sostinėje Dubline. Lietuvos delegacijai atstovavo 8 asmenys, tai 2 savanoriai ir 6 moksleiviai, kurie kartu su Ispanijos, Danijos ir Airijos jaunimu sudalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Velo City Dublin 2019” ir jų organizuotame dviračių parade.

Per šią savaitę Airijos partneriai dalinosi dviračių infrastruktūros kūrimo patirtimi bei dviračio svarba šiandieniniame pasaulyje. Daugiausiai dėmesio, susitikimo metu buvo skiriama projektams, susijusiems su dviračio, kaip pagrindinės transporto priemonės populiarinimu ir viena iš priemonių kovojant su pasauliniu atšilimu. Projekto partneriai parengė gana aktyvią vizito programą, vyko daugybė ekskursijų po nacionalinius parkus, muziejus. Šiam projektui daug dėmesio skyrė ir vietos valdžia. Vyko aktyvios diskusijos su miesto meru, kalbėta apie vietos gyventojams aktualias problemas, siūlomos įvairios idėjos, dalinamasi patirtimi. Projekto dalyviai buvo supažindinti su Airijos tautiniu paveldu, buvo degustuojami tradiciniai patiekalai, vyko muzikantų ir šokėjų pasirodymai.

Vizito metu, kiekvienas partneris parengė po trumpą prezentaciją, kurioje pristatė atliktas projekto veiklas, bei planuojamus renginius. Taip pat vyko ir logotipo konkursas, kurio nugalėtoja tapo studentė iš Ispanijos. Prieš išvykstant, projekto koordinatoriai aptarė galimas veiklas planuojant vizitus Danijoje ir Lietuvoje.